Ostatnio przeglądane
Sztywne , średni model...
Nowy produkt
Sztywne , średni model o prostym rozwiązniu z długą dżwignią i zawężającym się kabłąkiem , do małych przeciązeń 35-80 kg max. Wykonanie stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosowanie .
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 15 mm od podstawy do dżwigni zamk. |
| Długość podstawy | 37,80 mm |
| Szerokość podstawy | 19 mm |
| Długość kabłąku | 17 mm |
| Szerokość kabłąku | 32 mm zew. 8,5 mm wew. Ø 3,5 mm średnica druta |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 15 mm |
| Grubość blachy | Dźwignia: Grubość materiału 1,5 mm Podstawa: Grubość materiału 2.0mm |
| Obciążenie robocze | 34 daN |
| Obciążenie zrywające | 80 daN |
Średni model z długą dżwignią i zawężąjącym się kabłąkiem do pracy przy obciążeniu 35-80 kg max.Solidna podstawa do wspawnia lub nitowania .Wykonanie stal nierdzewna do zastosowań wciężkich warunkach pracy.