Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Program został podzielony na główne grupy:

Zamknięcia

Napinające / dźwigienkowe podzielony został na cztery główne kategorie:sztywne
sztywne - sztywna konstrukcja na bazie materiału oraz mocowania zaczepów. Mają wysoką wytrzymałość w stosunku do swoich rozmiarów. Utrzymują połączone składniki do momentu osiągnięcia ostatecznego obciążenia.

elastyczne - posiadają elastyczne mocowanie. elastyczneZakres elastyczności uzależniony jest od typu mocowania. Pozwala na pochłanianie wstrząsów bez tendencji do otwierania.

sprężyste - posiadają wbudowane w zamknięcie lub zaczep sprężynki,sprezyste które umożliwiają pochłanianie większych obciążeń. Są zalecane do zastosowania przy potrzebie wymiany składników mocowania.

regulowane - posiadają gwintowaną śrubę do regulacji. regulowaneDaje to połączenie sztywnego zamknięcia z większymi możliwościami montażowymi samego mocowania.

Pozostałe kategorie wyszczególniają specyficzne cechy produktów.
- do izolacji
- naczepy
- nietypowe - kategoria ma zasygnalizować możliwości produkcyjne. Nie ma elementów, których nie można by wykonać. Ograniczeniem mogą być możliwości techniczne, dla bardzo wymyślnego modelu lub ilościowe, skala wielkości.

oraz osobno wyszczególnione zostały grupy

- Kandahary

Zamkniecia kandaharowe rysunek

- Zamknięcia Camloc 1/4 obrotu

Zamknięcia obrotowe Camloc - 1/4 obrotu

- Zamknięcia Camloc napinające / dźwigniowe

Zamknięcia napinające Camloc