Ostatnio przeglądane
Sztywne niskowyprofilowane wyposażona...
ZSGO39A2*
Nowy produkt
Sztywne niskowyprofilowane wyposażona w funkcję blokady, montaż nitowany lub wspawywany, materiał stal nierdzena A2 zwiększa jego zastosowanie .
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 12 mm |
| Długość podstawy | 29,5 mm |
| Szerokość podstawy | 19,5 mm |
| Długość kabłąku | 107 mm |
| Szerokość kabłąku | 22 mm |
| Średnica otworów | Ø 4,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 10 mm |
Niskowyprofilowany system zamknięcia zaprojektowany dla przemysłu opakowań okrągłych np. beczek , pojemników do farb , pojemników z olejami cieczami , filtrów odkurzaczy przemysłowych itp. Posiada specjalną funkcję blokady, która daje kontrolę zablokowania i odblokowania.Wykonany ze stali nierdzewnej A2 zwiększa jego zastosowanie w ciężkich warunkach technicznych np. kwasy ,sole, wilgoć.