Ostatnio przeglądane
Sztywne , średni model...
Nowy produkt
Sztywne , średni model o prostym rozwiązniu z długą dżwignią i prostym kabłąkiem , do małych przeciązeń 33-60 kg max. Posiada zabezpieczenie na klódkę.Wykonanie stal ocynkowana
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 10,1 mm od podstawy do zamk. 13,5 mm do ucha |
| Długość podstawy | 38 mm |
| Szerokość podstawy | 16 mm |
| Długość kabłąku | 33 mm |
| Szerokość kabłąku | 22,80 mm zew. 9 mm wew. |
| Średnica otworów | Ø 3,5 mm |
| Rozstaw otowrów | 14 mm |
| Grubość blachy | 1.5 mm |
| Obciążenie robocze | 30 daN |
| Obciążenie zrywające | 60 daN |
*Produkt na zamówienie, przegubowe - sztywneMocowanie śrubowe lub spawane