Ostatnio przeglądane
Sztywne - mniejsza wresja ZSGO...
Nowy produkt
Sztywne - mniejsza wresja ZSGO 34 ,nadaje się do zakresu pracy 150-250 kg.wykonanie stal ocynkowana.
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 17 mm |
| Długość podstawy | 70,2 mm |
| Szerokość podstawy | 24,4 mm |
| Długość kabłąku | 46 mm |
| Szerokość kabłąku | 31,5 mm zew. 26 mm wew. |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 40 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Obciążenie robocze | 150 daN |
| Obciążenie zrywające | 250 daN |
Jest to mniejsza wersja ZSGO 34. Sztywne połaczenie poprzez nity kabłaka z dzwigną dobrze przenosi siły przy obciarzeniach 150-250 kg.Nadaje się gdzie występuje czynnik wibracji.Zabezpieczenie na pin w miejscu dzwigni.Wykonanie stal ocynkowana.