Ostatnio przeglądane
Sztywne - mniejsza wresja ZSGO 71 z...
Nowy produkt
Sztywne - mniejsza wresja ZSGO 71 z zabezpieczeniem na kłódkę, nadaje się do zakresu pracy 150-250 kg.wykonanie stal nierdzewna A2 zwikesza jego zastosowanie .
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 21,5 od podstawy do dżwigni zamk. |
| Długość podstawy | 70,2 mm |
| Szerokość podstawy | 24,4 mm |
| Długość kabłąku | 46 mm |
| Szerokość kabłąku | 31,5 mm zew. 26 mm wew. Ø 5 mm gr.preta |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 40 mm |
| Grubość blachy | Dźwignia: 2 mm Podstawa: 2 mm |
| Obciążenie robocze | 150 daN |
| Obciążenie zrywające | 250 daN |
Jest to mniejsza wersja ZSGO 71. Sztywne połaczenie poprzez nity kabłaka z dzwigną dobrze przenosi siły przy obciarzeniach 150-250 kg. Nadaje się gdzie występuje czynnik wibracji.Zabezpieczenie na kłódkę. Wykonanie stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosownaie w trudnych wraunkach .