Ostatnio przeglądane
Sztywne , mały model o...
Nowy produkt
Sztywne , mały model o prostym rozwiązniu z dlugą dżwignią , do małych przeciązeń 25-50 kg max. Wykonanie stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosowanie .
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 14,7 mm |
| Długość podstawy | 10 mm |
| Szerokość podstawy | 34,5 mm |
| Szerokość kabłąku | 22 mm zew. 9 mm wew. Ø 2,8 mm |
| Średnica otworów | Ø 3,5 mm |
| Rozstaw otowrów | 21,5 mm |
| Grubość blachy | 1.2 mm |
| Obciążenie robocze | 30 daN |
| Obciążenie zrywające | 60 daN |
Mały model zamknięcia z dlugą dżwignią do pracy przy obciążeniu 25-50 kg max.Podstawa do wspawnia lub nitowania Wykonanie stal nierzdewna A2 do szerszego zastosowania w ciężkich warukach pracy.