Ostatnio przeglądane
Sztywne - większa wersja zamknięcia...
Nowy produkt
Sztywne - większa wersja zamknięcia ZSGO 32,z zabezpieczeniem spężynowym, nadaje się do zakresu pracy 200-300 kg.wykonanie stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosowanie .
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 16,5 mm od podstawy do zamk. 21 mm od podstawy do języka odbezpieczającego |
| Długość podstawy | 90,5 mm |
| Szerokość podstawy | 29,3 mm |
| Długość kabłąku | 33,5 mm |
| Szerokość kabłąku | 44,5 mm |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 34 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Obciążenie robocze | 200 daN |
| Obciążenie zrywające | 300 daN |
Wieksza wresja zamkniecia ZSGO 32 dobrze przenosi siły przy obciąrzeniach 200-300 kg.Nadaje się gdzie występuje czynnik wibracji.Zabezpieczenie sprężynowym w miejscu dzwigni.Wykonanie stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosowanie w trudnych wraunkach .