Ostatnio przeglądane
Sztywne - mniejsza wresja...
Nowy produkt
Sztywne - mniejsza wresja ZSGO32 z zabezpeczeniem na pin, średniej budowy z zakresem pracy 150-250kg., wykonanie stal
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 22 mm |
| Długość podstawy | 70,3 mm |
| Szerokość podstawy | 24,5 mm |
| Długość kabłąku | 27,5 mm |
| Szerokość kabłąku | 40 mm |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 40 mm |
| Grubość blachy | 2 mm |
| Obciążenie robocze | 150 daN |
| Obciążenie zrywające | 250 daN |
Jest to mniejasza wresaj zamkniecia ZSGO32 średniej budowy bez zabezpieczenia, nadaje się do mocowania śrubowego jak i do wspawania.Zastosowanie średnie pojemniki , skrzynie transportowe i inne rozwiązania .Wykonane ze stali