Ostatnio przeglądane
Sztywne, małej budowy...
Nowy produkt
Sztywne, małej budowy ERGONOMIC, o niskim profilu i ergonomicznym wyglądzie, kabłąk wygiety w hak połączony z dżwignią, dżwignia w ułożeniu zamknięcia zakrywa punkt zaczepu tworząc kompaktową budowę dzieki temu jest bezpieczene w użytku, praca obciążenia 50 kg, przeznaczenie do aparatów, generatorów, sprzętu medycznynego, wykonane ze stali ocynkowanej.
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 9 mm od podstawy do dżwigni zamk. |
| Długość podstawy | 18,7 mm |
| Szerokość podstawy | 39,5 mm |
| Długość kabłąku | 62,5 mm |
| Szerokość kabłąku | 39,5 mm |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 21 mm |
| Grubość blachy | Dźwignia: 2 mm Podstawa: 2 mm |
| Obciążenie robocze | 30 daN |
| Obciążenie zrywające | 50 daN |