Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamkniecia.com.pl to projekt oparty na kilkuletnich doświadczeniach związanych z dystrybucją wyrobów. Na bazie naszych doświadczeń od projektu do realizacji, wyselekcjonowaliśmy efektywną kosztowo ofertę zamknięć napinających. Proces ten rozwijamy od ponad 10 lat.

Nasze atuty to:

  • gwarantowana jakość produktów
  • wyselekcjonowana oferta
  • dbanie o zachowanie odpowiedniej relacji między jakością a ceną oferowanych produktów
Wszystko zaczyna się od potrzeb klienta
Produkcja wykonywana na bazie tłoczenia oraz kucia elementów. Program jest efektywny kosztowo jest szansą na obniżenie kosztów zaopatrzenia w tym segmencie.

W ofercie dostępne są również zamknięcia pod specjalne zamówienia, wg rysunku na bazie różnych materiałów oraz wykończeń powierzchni.  Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wyjątkowe wymagania.

zapotrzebowanie.jpg

Projekt serwisu internetowego powstał aby w przejrzysty sposób zaprezentować hurtową ofertę produktową w obszarze zamknięć dźwigienkowych, inaczej zamknięć napinających. W tym obszarze prowadzimy specjalną ofertę produktów opartych na zaufanych dostawcach. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza.

PARTNERZY

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dostawcami, dysponującymi odpowiednim know-how. Partnerzy ci gwarantują jakość sprzedawanych przez nas produktów.

Naszym celem jest prowadzenie firmy na najwyższym poziomie aby oferowane produkty oraz ich serwis odpowiadały oczekiwaniom klientów.

 

 

ZAMKNIĘCIA NAPINAJĄCE CAMLOC

zapewniają regulowane, wydajne rozwiazania do zabezpieczania maszyn i urządzeń, które muszą być często otwierana lub demontowane.

ZATRZASKI 1/4 OBROTU Z CAMLOC

zapewniają odporne na wibracje połączenia. Przy zachowaniu minimalnej siły otrzymujemy szybki, powtarzalny montaż oraz demontaż

paneli. Wszystko dzięki szybko-zamykającym mechanizmie ¼-obrotu typu push-turn & push-push.

  

POLSKA MARKA KLEJÓW PRZEMYSŁOWYCH MULTIBOND 

z programem różnych produktów chemicznych dla przemysłu i motoryzacji: 

  • kleje anaerobowe, epoksydowe, cyjanoakrylowe, MMA, PU, rozpuszczalnikowe, wodne;
  • uszczelniacze silikonowe, żywiczne, butylowe;
  • smary, środki antykorozyjne, powłoki
  • taśmy klejące i uszczelniające;
  • rozpuszczalniki, odtłuszczacze, zmywacze
  • sprzęt i urządzenia dozujące.

Jako serwis oferujemy wykonanie badań na zlecenie. Na życzenie klienta dostarczamy wyniki przeprowadzonych analiz i pomiarów materiałów. Potwierdzamy je zgodnie z normą DIN EN 10204 następującymi certyfikatami: 2.1, 2.2, 3.1, 3.2