Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGE 87 ZW

Nowy produkt

elastyczne - średnie zatrzaskowe z zabezpieczeniem sprężynowym, solidny kabłak z wygiętej blachy,materiał stal ocynkowana. 

Więcej szczegółów

  • 800 - 1999
  • Stal ocynkowana
  • Oczko zabepieczające

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Zamknięcie średniej budowy z dużym zakresem pracy od 150 do 250 kg .Posiada zabezpieczenie sprężynowe oraz zamkowe na kłódkę które zabezpiecza zamknięcie podczasekspoloatacji .Przeznaczenie duże skrzynie transportowe w kolejnictwie i transporcie samochodowym itp.Wykonanie stal ocynkowana 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: