Ostatnio przeglądane
elastyczne-średnie, szeroki kabłak...
Nowy produkt
elastyczne-średnie, szeroki kabłak spężynowy, materiał stal ocynkowana.
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 12 mm od podstawy do dżwigni zamk. |
| Długość podstawy | 17,8 mm |
| Szerokość podstawy | 17,8 mm |
| Długość kabłąku | 45 mm |
| Szerokość kabłąku | 24 mm zew., Ø 2,5 mm gr. druta kabłąka |
| Średnica otworów | Ø 4,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 11,1 mm |
| Grubość blachy | Dźwignia: 1,5 mm Podstawa: 2 mm |
| Obciążenie robocze | 35.7daN |
| Obciążenie zrywające | 50 daN |
Wykonane ze stali ocynkowanej o małych gabarytach i dość szerokim kabłąku ze stali sprężynowej. Może przeniosić obciążenia do 50 kg .Zatosowanie małe pijemniki jak i kasety np.medyczne itp. rozwiązania .