Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGE 40 EA2

Nowy produkt

elastyczne - średnie z serii ergonomic, niski profil,może być stosowane bez zaczepu, zakres pracy od 150 do 250 kg, materiał stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosowanie.

Więcej szczegółów

  • 2000 - .....
  • Stal nierdzewna (A2)

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Elastyczne - średnie z serii ergonomic, zakres pracy od 150 do 250 kg.Dżwignia przy zamknięcie ułożona jest wzdłuż kabłaku .Może być stosowane bez zaczepu , kabłak jest tak wyprofilowany że dobrze osadza się za elemeny które mają wytłoczone lub nacięte krawędzie .Opływowy kształt sprawia zę zamknięcie ładnie się prezentuje ,kabłak z wycyzelowanej blachy wzmacnia kostrukcję zamknięcia co wplywa na jego wytrzymałość i zastoswanie w przemyśle, sprzecie transportowym,kolejowym,górniczym itp. rozwiązaniom technicznym.Materiał stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosowanie .

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: