Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGE 37 ZW

Nowy produkt

elastyczne - średnie z serii ergonomic, może być stosowane bez zaczepu, zakres pracy od 110 do 150 kg, materiał stal ocynkowana.

Więcej szczegółów

  • 800 - 1999
  • Stal ocynkowana

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

elastyczne - średnie z serii ergonomic zakres pracy od 110 do 150 kg.Może być stosowane bez zaczepu , kabłak jest tak wyprofilowany że dobrze osadza się za elemeny które mają wytłoczone lub nacięte krawędzie .Opływowy kształt sprawia zę zamknięcie ładnie się prezentuje ,kabłak z wycyzelowanej blachy wzmacnia kostrukcję zamknięcia co wplywa na jego wytrzymałość i zastoswanie w przemyśle, sprzecie transportowym,kolejowym,górniczym itp. rozwiązaniom technicznym.Materiał stal ocynkowana.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: