Ostatnio przeglądane
elastyczne o szerokiej podstawie z...
Nowy produkt
elastyczne o szerokiej podstawie z zabezpieczeniem na pin, materiał stal nierdzewna polerowana.
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 14 mm od podstawy do dżwigni zamknieica |
| Długość podstawy | 21 mm samej pdostawy , 23 mm z dżwignią zamknięcia .31,5 mm długość zaczepu |
| Szerokość podstawy | 40 mm samej podstawy, 15.5 mm dzwigni zamknięcia . 17 mm szerokośc zaczepu |
| Długość kabłąku | 31 mm od wewnatrz, Ø 3 mm grubośc druta kabłaka |
| Szerokość kabłąku | 27,5 mm zewnwtrzny wymiar , 21 mm wewnętrzny wymiar pod zaczep |
| Średnica otworów | Ø 4 mm |
| Rozstaw otowrów | 29 mm podstawa zamknęcia , 13 mm zaczep zamknięcia |
| Grubość blachy | 1,5 mm |
Elastyczne o szerokiej podstawie z zabezpieczeniem na pin przeznaczone do skrzynek i pojemników sporzywczych tam gdzie wymagany jest wyższy standard higieniczny .Posiąda także otwór na pląbe.Stal nierdzewna polerowana wibracyjnie