Ostatnio przeglądane
Sprężyste, średniej budowy SOLID ze...
Nowy produkt
Sprężyste, średniej budowy SOLID ze sprężynami wewnątrz mechanizmu, do zadań gdzie występujnie wibracja, praca obciązenia 300 kg, wykonane ze stali nierdzewnej A2 zwiększa jego zastosowanie.
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 20 mm od podstawy do dżwigni zamknięcia |
| Długość podstawy | 80 mm |
| Szerokość podstawy | 47 mm |
| Długość kabłąku | 54,5 mm |
| Szerokość kabłąku | 26 mm wewnętrzny , grubość pręta Ø 5 mm |
| Średnica otworów | Ø 5 mm |
| Rozstaw otowrów | 35 X 25,5 mm |
| Grubość blachy | Dźwignia: 2 mm , Podstawa: 2 mm , Grubość linków: 2 mm , Otwór na blokadę Ø 5 mm |
| Obciążenie robocze | 200 daN |
| Obciążenie zrywające | 300 daN |
Zamknięcie regulowane-przegubowe.Śruba regulacji daje szeroką tolerancję podczas pozycjonowania. Sprężyny dają stałe napięcie na zatrzasku i zapewniają swobodę wymiany komponentów.Posiada ręczną blokadę