Ostatnio przeglądane
Sztywne - proste, większa wersja...
Nowy produkt
Sztywne - proste, większa wersja zamknięcia ZSGO 7 z zabezpieczniem na kłódkę , wykonanie stal ocynkowana.
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 14,5 mm od podstawy do dzwigni zamk. 20,5 mm wysokość ucha |
| Długość podstawy | 61 mm |
| Szerokość podstawy | 21 mm |
| Szerokość kabłąku | 32,5 mm zew. 21 mm wew. drut Ø 4 mm |
| Średnica otworów | Ø 5,5 mmm |
| Rozstaw otowrów | 28,6 mm |
| Grubość blachy | 2,5 mm |
| Obciążenie robocze | 30 daN |
| Obciążenie zrywające | 60 daN |
Proste rozwiązanie średniej budowy z zabezpieczeniem na kłódkę , nadaje się do mocowanaia śrubowego jak i do wspawania.Zastosowanie małe pijemniki , skrzynki transportowe i inne rozwiązania .Wykonane ze stali ocynkowanej.Zakres pracy 30-60 kg.