Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Wciskany uchwyty zagłębiony WUZ3301

WUZ3301

Nowy produkt

Uchwyt wpuszczany, wykonany z czarnego pioliamidu, ma wypustki które zatrzaskują się z połączonym z panelem szuflad  lub drzwiami, co skraca czas montażu.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt na zamówienie zapytaj o dostępność przed zamówieniem
Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Uchwyt wpuszczany WUZ3301 ,  ma wypustki które zatrzaskują się z połączonym z panelem szuflad, drzwi , co skraca czas montażu. Muszlowata konstrukcja mechanizmu WUZ3301 minimalizuje wystawanie na powierzchni drzwi lub paneli, szuflad , a przesunięte wgłębienie zapewnia wystarczającą przestrzeń dla łatwego podnoszenia i wyjmowania szuflad. Wykonany z czarnego poliamidu odpory na udary, niektóre czynniki chemiczne ma zastosowanie przemyśle metalowym, kolejowym, elektrotechnicznym oraz w automatce nsprzykład w szafach sterwoniczych, drzwiczkach, szyfladach itp .

Wystepują tzry wersje wymiarowe :

WUZ3301 - 110X57

WUZ3302 - 93X40

WUZ3303 - 93X36

30 innych produktów w tej samej kategorii: