Ostatnio przeglądane
Regulowane, średniej budowy...
Nowy produkt
Regulowane, średniej budowy SOLID, o dużej tolerancji pozycjonowania, śruba kabłąka w kształcie T, posiada zabezpieczenie na kłódkę, praca obciążenia 200 kg, wykonane ze stali ocynkowanej.
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 17 mm od podstawy do dżwigni zamknięcia |
| Długość podstawy | 70,2 mm |
| Szerokość podstawy | 24,4 mm |
| Długość kabłąku | Wymiary wahacza 87 mm X 96 mm, zakres regulacji 8 mm , grubość linku 6 mm |
| Szerokość kabłąku | 28,4mm |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 40 mm |
| Grubość blachy | Dźwignia: 2 mm , Podstawa: 2 mm , Grubość linków: 2 mm , 18 mm zakres regulacji , |
| Obciążenie robocze | 250 daN |
| Obciążenie zrywające | 600 daN |