Ostatnio przeglądane
Regulowane, średniej budowy...
Nowy produkt
Regulowane, średniej budowy SOLID, o dużej tolerancji pozycjonowania, śruba kabłąka w kształcie T, posiada zabezpieczenie na kłódkę, praca obciążenia 200 kg, wykonane ze stali nierdzewnej A2 zwieksza jego zastosowanie.
| Produkt na zamówienie | zapytaj o dostępność przed zamówieniem |
| Przypominamy | Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy |
| Głębokość | 17 mm od podstawy do dżwigni zamknięcia |
| Długość podstawy | 70,2 mm |
| Szerokość podstawy | 24,4 mm |
| Długość kabłąku | 98,5 mm cały wymiar zamknięcia |
| Szerokość kabłąku | 37,5 mm |
| Średnica otworów | Ø 5,2 mm |
| Rozstaw otowrów | 40 mm |
| Grubość blachy | Dźwignia: 2 mm , Podstawa: 2 mm , Grubość linków: 6 mm , 8 mm zakres regulacji , |
| Obciążenie robocze | 350 daN |
| Obciążenie zrywające | 550 daN |