Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGR 63 A2

Nowy produkt

Regulowane, średniej budowy ERGONOMIC, o dużej tolerancji pozycjonowania, kabłąk zagiety, dżwignia w ułożeniu zamknięcia zakrywa  kabłak tworząc kompaktową budowę dzieki temu jest bezpieczene w użytkupraca obciążenia 125 kg, wykonane ze stali nierdzewnej A2 zwieksza jego zastosowanie.

Więcej szczegółów

  • 800 - 1999
  • Stal nierdzewna (A2)

Dodaj do listy życzeń

Opis

Produkt na zamówienie zapytaj o dostępność przed zamówieniem
Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy
Głębokość 20 mm od podstawy do dżwigni zamknięcia
Długość podstawy 24 mm
Szerokość podstawy 28 mm
Długość kabłąku 21 mm, Dociąganie 11 mm
Szerokość kabłąku 23 mm
Średnica otworów Ø 4,2 mm
Rozstaw otowrów 14 mm
Grubość blachy Dźwignia: 1,5 mm , Podstawa: 2 mm , Grubość linków: 2 mm , 5 mm zakres regulacji ,
Obciążenie zrywające 300 daN

Więcej informacji

Zamknięcie regulowane-przegubowe.Śruba regulacji daje szeroką tolerancję podczas pozycjonowania. Sprężyny dają stałe napięcie na zatrzasku i zapewniają swobodę wymiany komponentów.Posiada ręczną blokadę

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: