Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGE 2018 A2

Nowy produkt

Elastyczne - małe o ergonomicznej budowie nie musi posiadać zaczepu, materiał stal nierdzewna A2 zwieksza jego zastosowanie.

Więcej szczegółów

  • 0 - 199
  • Stal nierdzewna (A2)

Dodaj do listy życzeń

Opis

Głębokość 7,5 mm
Długość podstawy 21,5 mm
Szerokość podstawy 15,2 mm
Długość kabłąku 20 mm
Szerokość kabłąku 10 mm
Średnica otworów Ø 3,2 mm
Rozstaw otowrów 8,5 mm
Grubość blachy Dźwignia: 0,8 mm Podstawa: 1 mm
Obciążenie robocze 15 daN
Obciążenie zrywające 50 daN

Więcej informacji

Malej budowy do zakresu pracy 15-50 kg.Dzwignia w momencie odbezpieczonym jest lużna a gdy ją sie dociąga nachodzi na kabłak i zakrywa go przez co calość jest zabezpieczona nawet przy transportowaniu i nie wadzi przy dotykaniu rękoma. Szczegulnie przydatne w miejscach bez zaczepu gdzie element posiada rowek w który kabłąk dociska i zamyka element.Można wykorzystać do zaciśnięcia w rowku bez użycia płytki zatrzaskowej.Wykonane ze stali nierdzewnej A2

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: