Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGE 66 A2

Nowy produkt

Elastyczne średniej budowy, może być stosowane bez zaczepu, wykonanie stal nierdzewna A2 zwiekasza jego zastosowanie.

Więcej szczegółów

  • 200 - 499
  • Stal nierdzewna (A2)

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy

Więcej informacji

Po zamknięciu jest bezpieczne poprzez zamkniętą obudowę która nie kaleczy podczas ekspoloatcji nie potrzebuje zaczepu co zwiększa jego możliwości zastosowań ,małe wymiary maja zaletę w miejscach gdzie nie jest wymagana duża siła docisku do 45 kg. Zastosowanie w meblach tapicerowanych ,stołach rehabilitacyjnych itp.Wykonanie stal nierdzewna A2 zwieksza jego zastosowanie .

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: