Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGE 1003 A2

Nowy produkt

Elastyczne o wygiętym kabłaku i wąskiej podstawie do zastosowań o ograniczonych miejscach montażu,stal nierdzewna A2 zwiększa jego zastosowanie.

Więcej szczegółów

  • 200 - 499
  • Stal nierdzewna (A2)

Dodaj do listy życzeń

Opis

Głębokość 12 mm od podstawy do dżwigni zamk.
Długość podstawy 39,5 mm
Szerokość podstawy 14,8 mm
Długość kabłąku 40 mm
Szerokość kabłąku 22,5 mm , Ø 2 mm grubość druta
Średnica otworów Ø 4,2 mm
Rozstaw otowrów 11,1 mm
Grubość blachy Dźwignia: 1,5 mm Podstawa: 2 mm
Obciążenie robocze 35 daN
Obciążenie zrywające 50 daN

Więcej informacji

Wygięty kabłąk wykonany ze stali sprężynowej korzystny w operacjach pozycjonowania bez rozlużnienia zapinki , zastosowanie do oprawek lamp itp. dopuszczalne obciąrzenie 35-50 kg. bez zabezpieczenia .Wykonanie stal nierdzewna A2  zwiększa jego zastosowanie.

 

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: