Użytkowniku od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w tym przechowywanych odpowiednio w plikach cookies.

Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na korzystanie zasadach określonych w "polityce prywatności"

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies.
Korzystanie oraz złożenie zamówienia w sklepie internetowym jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie przez sprzedającego danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z obowiązującymi przepisami
close

Zamknięcie ZSGE 1000 ZB*

Nowy produkt

Elastyczne o szerokim kabłąku do dużych obciąrzeń 300-350 kg.do użytku bez zaczepu i z zaczepem.Wykonanie stal ocynkowana.

 

Więcej szczegółów

  • 2000 - .....
  • Stal ocynkowana

Dodaj do listy życzeń

Opis

Przypominamy Zdjęcia oraz wymiary mają charakter poglądowy
Głębokość 19 mm od podstawy do dżwigni zamk.
Długość podstawy 90 mm
Szerokość podstawy 27,5 mm u dżwigni zamknięcia , 65 mm na szerokości
Długość kabłąku 86 mm
Szerokość kabłąku 70 mm
Średnica otworów Ø 5 mm
Rozstaw otowrów 50 mm na szerokości
Grubość blachy Dźwignia: 2 mm Podstawa: 2,5 mm
Obciążenie robocze 300 daN
Obciążenie zrywające 350 daN

Więcej informacji

Przeznaczenie na duże powierzchnie o dużej sile docisku 300-350 kg .Dzwignia w momencie odbezpieczonym jest lużna a gdy ją sie dociąga nachodzi na kabłak i zakrywa go przez co calość jest zabezpieczona nawet przy transportowaniu i nie wadzi przy dotykaniu rękoma.Szczegulnie przydatne w miejscach bez zaczepu gdzie element posiada rowek w który kabłąk dociska i zamyka calość.Wykonanie stal ocynkowana.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: